Bérszámfejtő/tb ügyintéző (német nyelvtudással)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk osztrák hátterű multinacionális vállalat. Jelenleg új munkatársat keresünk részükre

BÉRSZÁMFEJTŐ/TB ÜGYINTÉZŐ (német nyelvtudással)
pozícióba.
Feladatkör:
  • Havi bérszámfejtés elkészítése (400 fő 2 kollégával közösen)
  • Táppénzek és betegszabadságok számfejtése
  • TB ügyintézés (kifizetőhelyi feladatok)
  • A ledolgozott munkaidők, távollétek és szabadságok nyilvántartása
  • Adó- és járulékbevallások készítése, adatszolgáltatás
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
  • A munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teendők elvégzése és a bejelentések teljesítése
  • Éves zárási feladatok ellátása
  • HR projektekben való részvétel (toborzás-kiválasztás, képzések szervezése, dolgozói értékelések)
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves bérszámfejtő, kifizetőhelyi TB ügyintézői tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes német nyelvtudás
  • Munkajogi, adózási ismeretek
  • HR feladatok iránti érdeklődés (a területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Kiváló MS office ismeret (kiemelten az Excel)
  • Precizitás, pontosság, rugalmasság, határozottság, megbízhatóság
  • Problémamegoldó, illetve nagyfokú önálló munkavégzési képesség
Juttatások:
  • A szakmában versenyképes, bejelentett fizetés
  • Teljesítményfüggő éves bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.