Alkalmazás üzemeltető (telekommunikációs szolgáltató)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult.
Ausztriában egyik brandjükkel a 4. helyet foglalják el a mobilszolgáltatók piacán.
A kiváló szolgáltatás következtében naponta több száz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a színvonal fenntartása és emelése érdekében most bővíteni szeretnék magyarországi Fejlesztési és Operációs Központjukat egy új ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ kollégával.

Az új munkatárs a saját fejlesztésű ÜZLETVITELI TÁMOGATÓ rendszer működtetéséért és folyamatos fejlesztésének koordinációjáért felel másik 3 kollégája mellett.

Feladatok:

  • A meghatározott rendszerek és kapcsolódó alkalmazások működésének felügyelete,
  • A rendszerek napi működésének monitorozása,
  • Együttműködés az IT infrastruktúra és fejlesztési területekkel,
  • Az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése,
  • Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatok automatizálásában,
  • Részvétel a hibaelhárítási folyamatokban,
  • Tarifa és konfiguráció management, applikáció konfiguráció,
  • Proaktív rendszer karbantartás,
  • Havi számlázás üzemeltetés,
  • Tesztelés támogatása,
  • Új szoftververziók telepítése,
  • 24 x 7 Oncall ügyelet rotációs alapon,
  • Napi kommunikáció a kollégákkal (üzemeltetés, fejlesztés, ügyfélszolgálat),
  • Üzemeltetési dokumentációk készítése,
  • A telefonhívások és a bejelentett problémák adminisztrációja.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki / informatikai végzettség,
  • Legalább 3 - 5 éves tapasztalat több rétegű ALKALMAZÁSOK (számlázás, ügyfélnyilvántatrtás, stb...) üzemeltetésében és támogatásában,
  • SQL nyelv ismeret,
  • Linux szerver üzemeltetési tapasztalat,
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete feltétele a pozíció betöltésének az osztrák központtal való napi szakmai kapcsolattartás miatt.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerüzemeltető/Operátor
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció elnyerte a tetszését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal jelentkezzen!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.