C# fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy orvoselektronikai eszközök gyártásával, fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó vállalat.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk C# fejlesztésben és adatbázis-kezelésben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

C# FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Orvosi műszerek szoftvereinek fejlesztése
  • Szoftver specifikációk összeállítása és ez alapján történő fejlesztés
  • Tesztelési és validálási protokollok készítése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti dokumentáció

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség, diploma megléte
  • Néhány éves C# fejlesztői tapasztalat
  • Adatbázis-kezelésben szerzett gyakorlat
  • Objektum-orientált szemlélet
  • Rendszerszemlélet, önálló munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvtudás - elsősorban írásban

Előnyök:

  • Mobil applikációk fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Verziókövető rendszer ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, valamint változatos és önálló feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.