Értékesítési vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Komárom-Esztergom county
Contract type
full-time

Ügyfelünk egy multinacionális gyártó és kereskedelmi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeik világszerte ismertek és elismertek, mely a folyamatos minőség fenntartásának és a jól együttműködő munkavállalóknak köszönhető.
Egy ~ 10 fős csapat élére keresünk olyan vezetőt, aki gazdasági vagy műszaki területen szerzett diplomával és műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalattal rendelkezik.

A pozíció:
ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Feladatok:

  • Az értékesítési számok növelése, az értékesítési tervek teljesítése
  • Az értékesítői csapat vezetése, szakmai irányítása
  • Az értékesítésben való részvétel, leginkább a kiemelt partnerekkel való kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása
  • Rövid és közép távú tervek megtervezése, megvalósítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség, diploma megléte
  • Néhány éves műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat (pl. daru, földmunkaképek, mezőgazdasági gépek, stb.)
  • Legalább 3 éves vezető vagy senior üzletkötői tapasztalat
  • Kiemelkedő eredmények az értékesítés területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria és éves bónusz várja az új vezetőt!

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye
  • Országos

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Send CV to the company
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.