Értékesítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a személy-, és árufuvarozással foglalkozó vállalatok számára nyújt informatikai szolgáltatást és tanácsadást, illetve szoftverrendszert Magyarországon. Fejlődő csapatába keres munkatársat

ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.
Olyan kiválóan kommunikáló, jó kapcsolatteremtő és azt fenntartó készséggel rendelkező, felelősségteljes munkatársat keresünk, aki szeret és tud szolgáltatást értékesíteni vállalati ügyfelek, vezetők számára. Képes csapatban dolgozni, felhasználói szintű számítógépes tudással és B kategóriás jogosítvánnyal, valamint stabil vezetési tapasztalattal rendelkezik.
A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Leendő ügyfelek számára a termékkör bemutatása és értékesítése országszerte
  • Kapcsolattartás és új szolgáltatások értékesítése már meglévő ügyfelek számára
A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Nyitottság új termékek és szolgáltatások megismerésére
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Érettségizett
  • Fizetési igény megjelölése az ÖNÉLETRAJZBAN!
Előnyök:
  • Értékesítői tapasztalat
  • Idegen nyelvtudás (angol, német)
Munkavégzés helye:
  • Budapest és az országos lefedettség miatt folyamatos vidéki utak
Egyéb információk:
  • Intenzív és átfogó betanulás a kezdeti időben
  • Alapbér és teljesítményarányos jutalék
  • Céges gépjármű, laptop és mobiltelefon sikeres próbaidő után
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.