Gazdasági vezető-helyettes

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy több, mint 6 éve sikeresen működő és fejlődő belföldi,- és nemzetközi teljes kamionos fuvarfeladatok ellátására szakosodott vállalat Dunakeszin.
Flottájuk mérete meghaladja a 100 saját tulajdonú járművet, árbevételük pedig a3,5 milliárdos értéket is.
Bővülő csapatukba keresünk szakemberttelephelyükre, Dunakeszire - elsősorban környékbeli lakos személyében - az alábbi pozícióba:

GAZDASÁGI VEZETŐ-HELYETTES

Feladatok:

  • Jogszabályoknak, valamint a magyar számviteli szabványoknak megfelelő beszámolók, statisztikák, különböző jelentések összeállítása, ellenőrzése.
  • Adóbevallások elkészítése, benyújtása (adók és járulékok könyvelése, kapcsolattartás az adóhatóságokkal, bevallások, adatszolgáltatások elkészítése).
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása az adójogszabályok változásainak figyelemmel kísérése és a változásokkal kapcsolatos tennivalókra javaslatok tétele.
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés, illetve lebonyolításban segítség.
  • Hatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás.
  • Projektek, beruházások és támogatások adatainak követése.
  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése.
  • Bank könyvelése.
  • Számlaegyeztetések, analitikák készítése.
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése.
  • Bérszámfejtés munkájának támogatása.
  • Tárgyi eszköz leltár összeállítása, számviteli politika, belső szabályzatok frissítése, szabályzatokban foglaltak betartásának ellenőrzése.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Excel ismeretek,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Folyamatszemléletben való gondolkodás,
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés,
  • Problémafelismerő és- megoldó képesség,
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Magyar számviteli és adózási jogszabályok és eljárások naprakész ismerete
  • Környékbeli lakóhely és a bejáráshoz saját gépjármű szükséges!

Előnyök:

  • SAP ismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes, sokrétű munkakör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzával pályázzon rá!
  • A pozíció betöltése: napi 8 óra, részmunkaidő nem lehetséges.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.