Felszolgáló

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Nógrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

FELSZOLGÁLÓ

Felszolgáló munkatársat keresünk megbízónk csapatába!
Vendégközpontú, kommunikatív, munkájára és saját magára is igényes, pontos, precíz felszolgáló munkatársat keresünk akár szállás biztosításával a Bánki-tó partján található wellness hotel éttermébe! Légy tapasztalt vendéglátós, esetleg lelkes pályakezdő, ha magadra ismertél, és szeretnél egy festői szépségű környezet különleges szállodájában dolgozni, jelentkezz!
Főbb feladatok, munkák:
  • Vendégek fogadása
  • Vendégek kiszolgálása, italok és ételek értékesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség és/vagy vendéglátóipari végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ápolt, jó megjelenés, határozott fellépés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Utazási költségek támogatása, szállás biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Nógrád megye, Bánk tópart
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.