Adózási csoportvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy multinacionális cégcsoport része Pest megyében.

Pénzügyi területükre keresünk most az adózás területén jártas, vezetői gyakorlattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

ADÓZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • Az adócsoport szakmai vezetése
  • A csoport munkájának megszervezése, a határidők betartatása
  • Jogszabály változások figyelemmel kísérése
  • Az adóhatóságok, minisztériumok felé benyújtandó állásfoglalás kérelmek benyújtása
  • A jogszabályváltozások implementációjának, adózási folyamatok kialakításának, ellenőrzési pontok meghatározásának biztosítása
  • Az adókockázatok feltárásában részvétel és a kezelésében közreműködés
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, az adóellenőrzések kontrollálása
  • A jogszabályokban, hatósági és belső szabályzatokban foglalt előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Adózási szempontból a szabályzatok, előterjesztések, szerződések véleményezése
  • Szakmai tanácsadás az üzleti és funkcionális területek részére
  • Vezetők részére döntés előkészítés, riportok készítése, konzultációk a külső szakértőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, diploma megléte
  • Adótanácsadói/adószakértői képesítés
  • Erős számviteli tudás
  • Adójogszabályok alapos ismerete
  • 3-5+év tapasztalat adózási területen
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol, esetleg német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes középvezetői bérezés és bejárás támogatás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Adótanácsadó/Szakértő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Tárgyalási szint
  • vagy
  • Német Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.