Adózási csoportvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális cégcsoport része Pest megyében.

Pénzügyi területükre keresünk most az adózás területén jártas, vezetői gyakorlattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

ADÓZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • Az adócsoport szakmai vezetése
  • A csoport munkájának megszervezése, a határidők betartatása
  • Jogszabály változások figyelemmel kísérése
  • Az adóhatóságok, minisztériumok felé benyújtandó állásfoglalás kérelmek benyújtása
  • A jogszabályváltozások implementációjának, adózási folyamatok kialakításának, ellenőrzési pontok meghatározásának biztosítása
  • Az adókockázatok feltárásában részvétel és a kezelésében közreműködés
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, az adóellenőrzések kontrollálása
  • A jogszabályokban, hatósági és belső szabályzatokban foglalt előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Adózási szempontból a szabályzatok, előterjesztések, szerződések véleményezése
  • Szakmai tanácsadás az üzleti és funkcionális területek részére
  • Vezetők részére döntés előkészítés, riportok készítése, konzultációk a külső szakértőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, diploma megléte
  • Adótanácsadói/adószakértői képesítés
  • Erős számviteli tudás
  • Adójogszabályok alapos ismerete
  • 3-5+év tapasztalat adózási területen
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol, esetleg német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes középvezetői bérezés és bejárás támogatás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Adótanácsadó/Szakértő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Tárgyalási szint
  • vagy
  • Német Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.