Php fejlesztő - (backend fejlesztés)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Tartalomkiszolgáláshoz köthető, önmagában is értelmezhető, látható eredményű feladatok elvégzéshez, milliós látogatottságú oldalak, összetett szerkesztőségi rendszerek fejlesztéséhez keresünk most az alábbi pozícióba szakembert:

PHP FEJLESZTŐ - (BACKEND FEJLESZTÉS)

Feladatok:

  • Tartalomkiszolgálás, streaming, second screen megoldások
  • Extrém terhelésű rendszerek fejlesztése
  • Portálrendszerek, smart-metering

Elvárások:

  • minimum 1 éves szakmai gyakorlat PHP fejlesztésben
  • Alapos SQL ismeretek
  • Szakmai angol (főként írásban)

Előnyök:

  • WordPress és Yii 2.0 keretrendszerek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, belvárosi munkavégzés, családias légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Egyéb információk:

  • Amennyiben szeretne többet megtudni a lehetőségről, pályázzon szakmai önéletrajzával.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.