Értékesítési vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk számára keresünk új kollégát

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ
munkakörbe.
Feladatok:
  • 8 ingatlanértékesítési iroda és azok vezetőinek irányítása
  • 100 fős értékesítési csapat támogatása
  • Irodák napi működésének koordinálása
  • Irodavezetők részére oktatások és tájékoztatók megszervezése
  • Értékesítés ösztönzés
  • Az ügyfél / partner kapcsolatok gördülékenységének biztosítása
  • Szervezési és riportolási feladatok megfelelő ellátása
Elvárások:
  • Több éves értékesítési és vezetői tapasztalat
  • Ügyfél centrikus szemléletmód, határozottság
  • Felsőfokú végzettség
  • Vezetői ambíciók
  • Priorizáló és problémamegoldó képesség
  • Jó tárgyalási és prezentációs készség
  • Sikerorientált, teljesítmény centrikus személyiség
  • Pontosság, precizitás
Amit kínálunk:
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kihívást jelentő feladat
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Budapest, I. kerület
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.