Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (román és magyar nyelvtudással)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy közel 20 éves múlttal rendelkező, komplett direkt kommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalkozás.
Számukra keresünk most új kollégát
fix bérezéssel,
 román és magyar nyelven beszélő

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS
pozícióba.
Beérkező hívások fogadása román nyelven, munkanapokon, napközben. A feladatkörnek nem része értékesítés!
Feladatok:
  • Ügyfelek kérdéseivel, kéréseivel kapcsolatos feladatok teljes körű, magas színvonalú ellátása
  • Általános tájékoztatás a termékekről, megrendelések rögzítése
  • Ügyintézés telefonon, e-mail-en, és chat-en
  • Visszahívások kezelése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, adategyeztetés, adatrögzítés
Elvárások:
  • Folyékony magasszintű román nyelvtudás
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Türelem, magabiztos személyiség
Előny:
  • Angol, vagy német nyelvtudás előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
Amit kínálunk:
  • Önálló munkavégzés
  • Kellemes környezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes fix fizetés
  • Dinamikus, jó hangulatú csapat
Egyéb információ:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Munkaidő: munkanapokon 8-tól 16 óráig
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest XII. kerület
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.