Telefonos értékesítési munkatárs (kiemelt fix bérezéssel)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk brit székhelyű globális hálózata 33 országban van jelen.  A cég a különleges műanyag, műszál, habtermékek és csomagolóanyagok vezető nemzetközi beszállítója, négy fő operatív üzletággal: alkatrészek és védelmi megoldások, porózus technológiák, csomagolási és biztonsági megoldások, szűrőtermékek. A cég az alapvető összetevők gyártására és forgalmazására összpontosít, melyek különböző végpiacokon és területeken szolgálják az ügyfeleket.

Értékesítői csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (kiemelt fix bérezéssel)

A leendő új munkatárs feladatai lesznek:
  • Meglévő ügyfélkör részére termékek bemutatása, ajánlása és értékesítése, kimenő hívásokban
  • Új értékesítési lehetőségek keresése telefonos kapcsolatfelvételen keresztül
  • A partnerek igényeinek felmérése, tárgyalások telefonon történő lebonyolítása
  • Vállalat ügyfeleinek menedzselése
  • Rendelések és egyéb vevőkkel kapcsolatos információk rögzítése
A pályázókkal szemben támasztott elvárások:
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki érdeklődés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség
  • Felhasználói szintű Excel tudás
  • Monotonitástűrés
A kiválasztás során előnyként értékelt ismeretek és tapasztalatok:
  • Műszaki végzettség
  • Ügyfélszolgálatos tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
Amit Ügyfelünk kínál:
  • Átlagon felüli fix bérezés (nem jutalékos)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Éves bónusz
Munkavégzés helye:  Budaörs (Helyi és céges busz járat van)
Munkaidő beosztás: 8 - 16.30-ig
Kérjük, jelentkezéskor  magyar nyelvű fényképes frissített önéletrajzát is csatolja!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.