Kereskedelmi asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Elektronikai termékek forgalmazásával foglalkozó nemzetközi céghez keresünk a back office csapatba új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS
Feladatok
  • Megrendelések kezelése, ezek kapcsán szoros együttműködés
    • az ügyfelekkel
    • az értékesítő kollégákkal
    • a külföldi raktárakkal
    • az anyavállalattal
  • Sztenderd ajánlatok kiküldése
  • Kiszállítás felügyelete, fuvarok rendelése nyomonkövetése
  • Készletfigyelés
  • Reklamációk kezelése
  • Kimutatások, előrejelzések készítése
  • Esetenként besegítés a számlázásba, megrendelés rögzítésbe
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség (ideális esetben kereskedelmi, logisztikai területen)
  • Magabiztos, legalább aktív középfokú angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában
  • Hosszú távra tervezni képes, lojális attitűd
  • Önálló, döntésképes, jó szervező
Amit a cég kínál
  • Hosszú távú munkalehetőség, munkatársak megbecsülése
  • Versenyképes bérezés
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.