Karbantartó technikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1200 munkavállalót foglalkoztat.

Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

KARBANTARTÓ TECHNIKUS
Feladatok:
  • A karbantartási munkák napi szintű elvégzése, technológiai problémák elhárítása
  • A meghibásodások azonnali elhárítása, amennyiben nem megoldható a probléma, külső segítség kérése
  • Az új gyártástechnológiák és gyártósorok beüzemelése, üzemeltetése
  • A gyártósorokon történő beavatkozások dokumentálása
Elvárások:
  • Középfokú elektrotechnikai, mechanikai, vagy mechatronikai műszerész végzettség
  • Alapszintű számítástechnikai, informatikai ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása
Előny, de nem feltétel:
  • Automata gyártósorok mellett szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Robotika ismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria már a belépéstől kezdve)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • A legújabb technológiák megismerése (ipari kamera-rendszerek, 3 és 6 tengelyes robotok, szervo technika)
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Munkába járás és hazautazás támogatása, céges autóbusz több településről
A munkavégzés helye: Gyál, Prologis Business Park (M5-ös mellett)
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.