Épület karbantartó

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1200 munkavállalót foglalkoztat.

Jelenleg a létesítményüzemeltetési csapatuk bővítése miatt keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

ÉPÜLET KARBANTARTÓ
Feladatok:
  • A segédüzemi rendszerek (technológiai hűtési rendszerek, sűrített levegős hálózat, technológiai gázellátó hálózat, légtechnikai rendszerek, elektromos ellátó hálózat) üzemeltetése
  • A kiszolgáló berendezések karbantartásának elvégzése, működőképességének biztosítása
  • A meghibásodások elhárítása, amennyiben szükséges, külső segítség kérése
  • Külsős cég által végzett karbantartási munkálatok esetén a munkavégzés támogatása
  • Beavatkozások dokumentálása, ellenőrző listák és műszaknapló vezetése
  • Tartalék alkatrészek rendeléséhez és a raktározási rendszer üzemeltetéséhez segítség nyújtása
Elvárások:
  • Villanyszerelői, elektrotechnikai vagy épületgépészeti szakmunkás iskolai végzettség (technikusi végzettség előny)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Csapatmunkában való együttműködési készség
  • Többműszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség egy innovatív, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria (már belépéstől kezdve)
  • Átfogó betanulási program, szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet; barátságos, ösztönző munkahelyi légkör
  • Munkába járás és hétvégi hazautazás támogatása
  • Ingyenes céges autóbusz több településről
A munkavégzés helye: Gyál, Prologis Business Park (M5-ös mellett)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre önéletrajzát!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.