Junior rendszerszervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményük IT szervezetébe keresünk munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

JUNIOR RENDSZERSZERVEZŐ

Feladatok:
  • Üzletileg kritikus és komplex igények és folyamatok megértése, felmérése, dokumentálása
  • Szoftverek, interface-ek, adatbázis struktúrák megismerése
  • A változáskezelési folyamat menedzselése a mindenkori IT stratégiának megfelelően, a fejlesztések szervezése, koordinálása, dokumentálása
  • Folyamatos kapcsolattartás és kooperáció az üzleti és IT felelősökkel, valamint a beszállítókkal
  • Részvétel az elkészült fejlesztések informatikai átvételében, funkcionális tesztterv készítésében, a tesztelés koordinálásában, a jelzett hibák javításra kiadásában, az élesítés támogatásában, verziókezelésben
  • A rendszerekben fellépő hibákkal és kapcsolódó IT folyamatokkal kapcsolatos elemzések, továbbá riportok
  • Az üzleti és IT dokumentációk, a rendszerek felhasználói szintű leírásainak elkészítése
  • Rendszertervek, folyamatábrák készítése
  • A feladatokkal kapcsolatos határidők betartása, státuszjelentések készítése
Elvárások:
  • Informatikai, gazdasági vagy releváns felsőfokú végzettség
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs, szervező és dokumentációs készség
  • Készség új folyamatok, rendszerek, technológiák gyors és hatékony elsajátítására
  • Relációs adatbázis kezelés, SQL ismerete
  • Precizitás, alapos munkavégzés
Előny:
  • Banki vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Komplex rendszerek ismerete
  • Rendszerszervezési módszertanok és eszközök ismerete
  • Önálló projekt vezetésében/koordinálásában szerzett tapasztalat
Ideális jelölt:
  • Lojális
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Önálló és csapatmunkára képes
Amit kínálunk:
  • Szakmai kihívások, előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Modern iroda és inspiráló környezet
  • Pénzügyi startup megvalósításában való részvétel lehetősége
  • Notebook, mobiltelefon
Munkavégzés helye:   Budapest, XII. kerület
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél (vezetői és banki referenciák) kíséretében, bruttó fizetési igény megjelölésével juttassa el számunkra!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.