Marketing munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk a piacon meghatározó szerepet betöltő élelmiszer disztribútor cég.
Az általa forgalmazott főbb márkák:
Milford, Poco Loco, Twist, Piknik, Lisner, Oceán.
Csapatukba keresünk új kollégát
MARKETING MUNKATÁRS
pozícióra.
Feladatok:
  • Marketing stratégia megalkotása és megvalósítása
  • Marketing  területek aktív irányítása
  • Arculat tervezés, web oldal fejlesztés
  • Termékfotók kezelése
  • Termékfejlesztési projektek összefogása, irányítása, megvalósítása, saját márka fejlesztések
  • Márka építés
  • Specialista ügynökségek (kreatív, média, promóciós, digitális) irányítása és napi szintű kapcsolattartás
  • Promóciók, kampányok, ösztönzők és aktivitások menedzselése,lebonyolítása,  kiértékelése
  • Kapcsolattartás a külföldi gyártó cégek marketing osztályával
  • Termékek magyar nyelvű feliratozásának elkészítése a mindenkori szabályozásnak megfelelően
  • Cég által forgalmazott termékek magyar nyelvű szövegezésének felülvizsgálata
  • Vevőspecifikus megoldások, eszközök kidolgozása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Promóciós anyagok tervezése, azok felhasználásának felügyelete, kiértékelés
  • Kóstoltatók szervezése, lebonyolítása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Rutinos projektmenedzsment
  • Precizitás, igényes és felelősségteljes munkamorál
  • Jó problémamegoldó-képesség
  • Pozitív személyiség, jó csapatjátékos
  • Jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Kreativitás, gyakorlatiasság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Előnyt jelent:
  • Élelmiszer forgalmazó cégnél végzett hasonló munkaköri tapasztalat
Amit nyújtani tudunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Innovatív munkahelyi környezet
  • Kihívásokkal teli munkakör és karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.