C# fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményük IT szervezetébe keresünk munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

C# FEJLESZTŐ
Feladatok:
  • A cég szerverein futó alkalmazások fejlesztése és karbantartása
  • POS terminálok programozása
  • Dokumentáció írása az elkészített programokról
Elvárások:
  • Microsoft Visual Studio alapos ismerete
  • C# programozási nyelven szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • .NET Compact Framework ismerete
  • MSSQL adatbázis ismerete
  • WinForms és WPF ismerete
  • SVN használata
  • Jól átgondolt, tiszta és optimálisan futó kód írása
Előny:
  • C++ programozási nyelv ismerete
  • MQTT, SSL használatában való jártasság
  • Bankkártya programozásában szerzett tapasztalatok
  • Fejlesztői módszertanok ismerete
  • Vezetői tapasztalat
Ideális jelölt:
  • Lojális
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Önálló és csapatmunkára képes
Amit kínálunk:
  • Szakmai kihívások, előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Modern iroda és inspiráló környezet
  • Pénzügyi startup megvalósításában való részvétel lehetősége
  • Mobiltelefon
Munkavégzés helye:   Budapest, XII. kerület
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél (vezetői és banki referenciák) kíséretében, bruttó fizetési igény megjelölésével juttassa el számunkra!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.