Munka- és tűzvédelmi specialista

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk Európa egyik legnagyobb öntödei alumínium ötvözet gyártója munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MUNKA- ÉS TŰZVÉDELMI SPECIALISTA
Feladatok:
  • A vállalat munka- és tűzvédelmével kapcsolatos előírásainak a betartása, betartatása és a folyamatos akciótervek kidolgozása
  • Eljárások készítése
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • Veszélyes anyagok kezelése
  • EHS politikájának, célkitűzésének és a mindenkori jogszabályoknak megfelelő működés biztosítása
  • Felelős az EHS mutatók tervezéséért és ellenőrzéséért, havi riportokat készít alakulásukról
  • A vállalati EHS mutatók javításáért tett intézkedések végrehajtása/ végrehajtatása
  • Munkabalesetek és foglalkozási megbetegedések bejelentése, kivizsgálása, nyilvántartása
  • A munkavédelmi törvényben előírt munkáltatói munkavédelmi feladatok ellátása
  • A munkavédelmi érdekképviseleti csoport munkájának koordinálása
  • A tűzvédelmi vonatkozású feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség EHS-hez kapcsolódó szakirányon
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi képesítés
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat EHS területen
  • Microsoft Windows, Microsoft Word és Microsoft Excel alapos ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban)
Amit ajánlunk:
  • Állás egy stabil pozíciójú cégnél
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Barátságos, kollegiális környezetben, nagy, dinamikusan fejlődő vállalatcsoportnál végzett munka
A munkavégzés helye: Komárom
Jelentkezéséhez csatolja angol és magyar nyelvű motivációs levelét és önéletrajzát!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.