IT (ERP) specialista

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk Európa egyik legnagyobb öntödei alumínium ötvözet gyártója munkatársat keres az alábbi pozícióba:

IT (ERP) SPECIALISTA
Feladatok:
  • Részvétel az IFS Applications rendszer bevezetésében/rolloutjában
  • Részvétel a külső IT szolgáltatást végző cégek és telekommunikációs szolgáltatók kiválasztásában és együttműködés a külsős parnerekkel
  • Részvétel a rendszermódosítás tervezésében és tesztjeinek koordinálásában
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a Központi IT osztállyal
  • A rendszer felhasználóinak támogatása és oktatása
  • A bevezetett rendszer adminisztrálása
  • A rendszer karbantartása és fejlesztése
  • Az ERP alkalmazás egyes moduljai felhasználásának felügyelete, és közbelépés, ha egyes felhasználóknak problémája van a program kezelésével
  • A standardtól eltérő kimutatások létrehozása külső informatikai alkalmazások, pl. a Crystal Reports, vagy belső eszközök igénybevételével
  • Az ERP rendszer naplózásainak, logjainak, fájljainak és adatbázisainak felügyelete
  • Az ERP Szervizhez küldött bejelentések végrehajtása és felügyelete
  • Testreszabott rendszeresemények létrehozása az egyes osztályoknak/személyeknek létrehozott belső eszközzel
  • A végfelhasználók hozzáférési jogainak felügyelete és menedzselése
  • Az integrálási tevékenységek koordinálása a cég partnereivel
  • A külső IT szolgáltatásokat nyújtó cég szolgáltatásainak minőségi felügyelete
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat ERP rendszerek üzemeltetésében
  • ERP osztályok rendszerének ismerete (IFS Applications előnyt jelent)
  • ORACLE adatbázisok ismerete
  • Az SQL/PLSQL nyelvek magas szintű ismerete
  • A LAN/WAN hálózatok és a CISCO hálózati megoldások ismerete
  • LINUX/AIX típusú rendszerek, Windows Server 2003/2008/2012 alapszintű ismerete
  • Az angol nyelv magas szintű ismerete (írásban és szóban)
Személyes tulajdonságok és egyéb elvárások:
  • Kapcsolatteremtő készség, elemző gondolkodás képessége
  • Problémamegoldó készség, képesség stresszhelyzetekben történő munkavégzésre, célok megoldására irányuló beállítottság
  • Fejlesztési projektek kivitelezésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Lelkiismeretesség és pontosság a rábízott feladatok végrehajtásában
Amit ajánlunk:
  • Állás egy stabil pozíciójú cégnél
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Barátságos, kollegiális környezetben, nagy, dinamikusan fejlődő vállalatcsoportnál végzett munka
A munkavégzés helye: Komárom
Jelentkezéséhez csatolja angol és magyar nyelvű motivációs levelét és önéletrajzát!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.