Junior fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata, közel 300 fővel a Belvárosban.
Informatikai fejlesztő csoportjukba keresünk 1-2 éves fejlesztői tapasztalattal rendelkező, szakmai fejlődésre vágyó munkatársakat az alábbi pozícióba:

JUNIOR FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • A senior fejlesztők munkájának támogatása
  • Kisebb fejlesztések önálló elvégzése Oracle PL/SQL nyelven
  • Üzleti állományok betöltése Oracle adatbázisba
  • Webes hibák feltárása, javaslatok tétele a megoldásra
  • Az új fejlesztések tesztelése

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Angol nyelvtudás
  • Az új technológiák megismerésére hajlandóság, szakmai fejlődési vágy
  • Aktív hozzáállás

Előnyök:

  • PL/SQL Oracle 11g/12c programozási ismeretek
  • Webfejlesztésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • PHP/Javascript keretrendszerek ismerete
  • Linux ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér, juttatási csomag és szakmai előrelépési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Informatika
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • A munkavégzés helye: Belváros
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.