Könyvelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményük pénzügyi osztályára keresünk munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ
Feladatok:
  • Időszaki zárásokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás és együttműködés más osztályok munkatársaival
  • Napi szintű könyvelési feladatokban és riportokban való aktív részvétel
  • Egyszerű kimutatások készítése
Ideális jelölt:
  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy pénzügyi területen
  • Szakmai tapasztalat 2-3 év
  • Erős érdeklődés a szakma iránt
  • Motiváció, elhivatottság, analitikus gondolkodású dinamikus személyiség
  • Precíz és önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Excel és Word magabiztos használata
Előny:
  • Code és az Instant Money ismerete
  • Azonnali munkakezdés
  • Adó- és számviteli jogszabályok ismerete
  • Cash-flow kimutatásban szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:  Budapest, XII. kerület
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével küldje el számunkra!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.