Raktározási felelős

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk az ipari disztribúcióban vezető szerepet betöltő nemzetközi vállalat, mely karbantartási termékek és szolgáltatások teljes választékát szállítja globális és helyi partnerei számára. Megbízónk képviseli a világ legjobban ismert, magas minőségű termékeket gyártó vállalatait, és több százezres nagyságrendben raktározza ezeket a termékeket helyi és központi raktáraiban.

Számukra keresünk új kollégát Tatabánya térségébe,

pozícióba.
Feladatok:
  • Termékek bevételezése, tárolása és kiadása
  • Folyamatos leltározás lebonyolítása, készlet figyelés
  • Egyedi, raktáron nem tartott műszaki termékekre lehetséges szállító felkutatása, ajánlatok bekérése
  • Műszaki termékek beazonosítása
  • Kiemelt vevőkkel és szállítókkal történő kapcsolattartás
  • Munkafolyamatok pontos, naprakész adminisztrációja az SAP rendszerben.
  • Rendtartási feladatok ellátása
Elvárások:
  • Minimum 1-2 éves műszaki, vagy műszaki raktári területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség, műszaki beállítottság
  • Alapfokú angol kommunikációs képesség
  • Számítógépes ismeretek felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • B kategoriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • A pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon
  • Fiatalos légkör, hosszú távú, stabil munkalehetőség, felelősségteljes munkakör várja az új munkatársat
Egyéb információk:
  • Három műszakos munkarend (napi 8 óra)
Előnyök:
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
Munkavégzés helye:  Tatabánya (Tatabányai Ipari Park)
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.