Minőségügyi vezető/autóipar

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Nógrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy világszinten ismert, autóipari beszállító cég magyarországi leányvállalata Nógrád megyében.
Minőségbiztosítási csapatuk élére keresünk felsőfokú végzettséggel rendelkező, autóipari minőségügyi rendszer fejlesztésében és működtetésében jártas vezetőt az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ/AUTÓIPAR

Feladatok:

  • A minőségirányítási rendszer szempontjából szükséges folyamatok bevezetésének, megvalósításának és fenntartásának a biztosítása
  • Minőségirányítási rendszerek (ISO/TS 16949 és ISO 9001) működtetése, karbantartása és folyamatos fejlesztése
  • A ~ 10 főből álló minőségügyi csapat irányítása, motiválása
  • A minőségügyi mutatók folyamatos fejlesztése, javítása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal
  • Belső és külső auditok lebonyolítása
  • Minőséggel kapcsolatos reklamációk menedzselése
  • Új termékek fejlesztésében és bevezetésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny a minőségirányítási szakirány), diploma megléte
  • Legalább 5 év autóipari szektorban eltöltött tapasztalat
  • 3-4 éves minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol és német nyelv ismerete (legalább az egyik tárgyalóképes legyen)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, céltudatos vezető
  • Ügyfél- és folyamatközpontú személyiség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú lehetőség és szakmai kihívásokkal teli munkakör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségügyi vezető

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.