Ellenőrzési vezető / kiemelt projektek

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk számára keresünk ellenőrzési projektek önálló irányításához és lebonyolításához Közgazdász végzettségű, vezetői és szakmai tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

ELLENŐRZÉSI VEZETŐ / KIEMELT PROJEKTEK

Feladatok:

  • Ellenőrzési projektek önálló irányítása, kapcsolódó feladatok ellátása
  • Részvétel az ellenőrzések tervezésének , valamint az ellenőrzés előkészítésében
  • Az ellenőrzési programban meghatározott ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Jelentések készítése az eredményekről
  • A teljesítménymérés módszertanok fejlesztésében, a módszertan bevezetésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Egyetemi szintű közgazdász végzettség/Msc ÉS MBA diploma vagy Vezetés szervezés szakon szerzett végzettség
  • Legalább 4-5 éves vezetői tapasztalat
  • Legalább 9-10 éves szakmai tapasztalat az alábbi területek valamelyikén:
  • - Gazdasági társaságok ellenőrzésében
  • - Pénzügyi, számviteli, munkaügyi tevékenységek ellenőrzésében
  • - Statisztikai és költségvetéssel szemben kötelezettségek teljesítésének végrehajtásában
  • - Pénzügyi, számviteli vagy belső ellenőrzési vagy pénzügyi kontrolleri vagy gazdasági vezetői több éves tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • Projekt módszertanok elméleti és gyakorlati ismerete
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Folyamatmenedzsment, Lean módszertani ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, önálló és kihívásokkal teli feladatok várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Országos

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvvizsgálat
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Budapest központú munkavégzés, de országos munkakörrel végezhető pozíció.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 10 évnél több

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.