Területi képviselő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk vitaminok és étrendkiegészítők értékesítésével foglalkozik.
Bővülő csapatukba keresünk új kollégát

TERÜLETI KÉPVISELŐ
pozícióba Budapest észak-nyugati és Pest megye észak-nyugati részére.
Szereted az önálló munkát, és nem félsz az új kihívásoktól?
Könnyen teremtesz kapcsolatot az emberekkel, és jól kommunikálsz?
Képes vagy az önálló munkára?
Úgy érzed, kiváló csapatjátékos vagy?
Nagy a munkabírásod és szeretsz vezetni?
Érdekel az egészséges életmód?
Ha a fentiek igazak rád, Téged keresünk területi képviselőnek a cég partnereivel való mindennapi kapcsolattartásra.
Feladatok:
  • A cég termékeinek értékesítése a területén
  • Potenciális disztribútorok felkutatása
  • A meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, a kapcsolatok megerősítése
  • Termékek bemutatása
  • Igények felmérése
  • A kapcsolódó adminisztrációs tevékenység pontos végzése (árajánlat, stb)
Elvárások:
  • Reprezentatív megjelenés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Hajlandóság a tanulásra
  • B kategóriás jogosítvány
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit a cég kínál:
  • Fix bér + teljesítményarányos jutalék
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon, autó)
  • Rugalmas időbeosztás
  • Folyamatos képzések, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest észak-nyugati és Pest megye észak-nyugati része
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.