Építésvezető/művezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk mérnöki szolgáltatások és építőipari támogató tevékenységek nyújtásával, valamint állványozással foglalkozik.
Csapatukba keresünk új kollégát

ÉPÍTÉSVEZETŐ / MŰVEZETŐ
pozícióba
állványozási területre.
Feladatok:
  • Árajánlatok, költségvetések előkészítése
  • Pályázati anyagok műszaki előkészítése
  • Mennyiségi számítások, árképzés-ártükör készítés
  • Műszaki tartalom meghatározása, alternatívák és észrevételek kidolgozása
  • Kivitelezési dokumentációk elkészítése (állványtervek, felmérési napló, stb.)
  • Belső nyilvántartások vezetése, utókalkulációk elvégzése
  • Megoldásközpontú, kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód
Feltételek:
  • Legalább középfokú építőipari végzettség
  • Rátermettség
  • Nagyfokú rugalmasság, segítőkész hozzáállás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Elhivatottság, lojalitás
  • Kezdeményező készség, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Szakmai tapasztalat
  • ACAD felhasználói szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Egyéb nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Saját gépjármű
Amit kínálunk:
  • Kompetencia, készség és tapasztalat alapú bérezés (bér előrelépési lehetőség)
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Telefon, számítógép, (szükség esetén céges autó)
  • Szükség esetén utazás és szállás biztosítása
  • Hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • Dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés és tovább tanulás lehetősége, belső képzési modulok
  • Előrelépési lehetőség  - karrierút kiépítése, fejlesztése
Munkavégzés helye: budapesti székhellyel országos munkavégzés
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.