Bérszámfejtő munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális cégcsoport része, mely könyvelési, bérszámfejtési és adózási szolgáltatásokkal támogatja partnereit országszerte, és a környező országokban egyaránt.
Emellett családias létszámmal működnek a Belvárosban.

Bővülő csapatukba keresünk most legalább 2 éves bérszámfejtési gyakorlattal szakembert az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok ellátása
  • A havi adóbevallások összeállítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A havi jelentések összeállítása

Elvárások:

  • Közép,- vagy felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 1-2 éves bérszámfejtésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • MS Office alapos ismeretek

Előnyök:

  • TB ügyintézői tanfolyam nagy előny

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér+ juttatási csomag várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.