Laboráns

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy több száz fős, folyamatosan bővülő, bérmunka konstrukcióban növény védőszerek formálásával, csomagolásával és ezen tevékenységhez kapcsolódó logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú vállalkozás Veszprém környékén.
Az utóbbi években a céget a dinamikus fejlődés jellemzi, melynek köszönhetően újabb feladatok és kihívások várják egyaránt az összes munkatársat.
Most csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

LABORÁNS

Feladatok:

  • Analitikai vizsgálatok végrehajtása és dokumentálása
  • Analitikai és formálási módszerek fejlesztésében való részvétel
  • A laboratóriumba érkező minták átvétele, dokumentálása és kezelése

Elvárások:

  • Minimum vegyésztechnikusi végzettség
  • Precíz, proaktív személy, jó kommunikációs képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszú távú, stabil, kiszámítható munkahely
  • Kiemelkedő, a piaci átlagnál magasabb órabér + mozgóbér (mely minden hónapban az alap bruttó bér minimum 25%-a)
  • Erzsébet-utalvány/ étkezési támogatás
  • Vállalati- és egyéni teljesítménytől függő prémium
  • Karácsonyi ajándékutalvány és rendezvény
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Jobbító, újító javaslatait megosztja velünk? - ajándékutalvánnyal jutalmazzuk
  • Kiemelkedő egyéni teljesítményt nyújt? - ajándékutalvánnyal jutalmazzuk
  • A szakmai fejlődést szem előtt tartjuk
  • Egészséges életmódot él?: tagja lehet a túraegyesületnek, futócsapatnak, melyet a vállalat támogat
  • és ha már több évet itt dolgozik:
  • 1 év után: gyermek beiskolázási támogatás, munkabér előleget vehet fel, lakáshitel törlesztés támogatása
  • 5 év után: tagja lehet a Cég törzsgárdájának, mely számos előnnyel jár

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Pozíció területei:

  • VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR: Labor/Kutatás/Fejlesztés
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vegyészmérnök
  • EGYÉB: Egyéb
  • ÉLELMISZERIPAR: Vegyészmérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.