Gazdasági referens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Osztrák tulajdonban levő vállalkozás

GAZDASÁGI REFERENST

keres Zalaegerszegen történő munkavégzésre.
Feladatok:
  • Közreműködés  az előírásoknak megfelelő könyvek, számviteli nyilvántartások vezetésében
  • Szállítói, vevői folyószámlák egyeztetése
  • Beérkező és kimenő számlákkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Gazdaságossági számítások, elemzések, kimutatások készítése
  • Közreműködés zárási munkálatok elvégzésében, beszámolók elkészítésében
  • Kapcsolódó programok kezelése, számítógépes adatrögzítés, adatok mentése
  • Kapcsolattartás az anyacéggel, esetenként fordítás, tolmácsolás
Elvárásaink:
  • Felsőfokú számviteli  vagy mérlegképes könyvelői  végzettség
  • Számviteli munkaterületen szerzett  gyakorlat
  • Tárgyalási szintű német vagy angol szakmai nyelvismeret
  • MS Office készség-szintű használata
Egyéb:
  • Belépő munkatársunktól erkölcsi bizonyítványt kérünk
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Jelentkezéséhez kérjük, fényképes önéletrajzát csatolja!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.