Nyomdai kötészeti munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk több, mint 20 éve nyújt nyomdai szolgáltatásokat megrendelői teljes megelégedésére. A cég fejlődését és fejlesztéseit a felelősség, hosszútávú gondolkodás és a fokozatosság jellemzi.
Papíralapú csomagolóanyagok gyártása mellett magazinok, könyvek és egyedi reklámanyagok készítésére specializálódtak.
Műszaki hátterüknek és jó szakembereiknek köszönhetően világszínvonalú szolgáltatást nyújtanak.

A cég további fejlődése érdekében keresünk számukra új munkatársat NYOMDAI KÖTÉSZETI MUNKATÁRS pozícióba.

Feladatok:

  • Kötészeti gépek kiszolgálása, valamint egyéb könnyen elsajátítható gyártási műveletek.

Elvárások:

  • Érettségi,
  • Precíz, megbízható munkavégzés,
  • Több - műszakos munkarend vállalása.

Előnyök:

  • Nyomdaipari és/vagy informatikai tapasztalat,
  • Műszaki szakképzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezési struktúra,
  • Családias légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Operátor/Gépkezelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.