Műhelyvezető helyettes

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízó cégünk 1991. évi megalapításakor a tulajdonosok azt a célt tűzték ki, hogy cégük a magasan képzett, kreatív és szakértő mérnöki tudásbázisunkra építve, az ipar egyedi igényeire rugalmas és innovatív szolgáltatásokkal szállítson felsőfokú megoldásokat. A két évtized alatt fő tevékenységi területeikké az egyedi, automatizált gyártó eszközök, célgépek tervezése, gyártása, beüzemelése és karbantartása, valamint műszaki és mérnöki szolgáltatások szállítása vált.

Keresünk részükre, az alábbi pozícióba új kollégát:

MŰHELYVEZETŐ HELYETTES
Feladatok:
  • A műhely munkájának szervezése és felügyelete költséghatékony szem előtt tartásával
  • A dolgozók teljesítményének kontrollálása, a műhely hatékony munkavégzésének biztosítása
  • A műhelyben folyó gyártások (forgácsolás, lakatos, hegesztés) technológiájának meghatározása, megmunkálási idők számítása
  • A műhelyben folyó gyártások, szerelések, finommechanikai szerelések ütemezése a szállítási határidők figyelembevételével, munkák kiadása, ellenőrzése a műhelyben
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, minőségi és mennyiségi átvételek felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel, tervezőkkel
  • Termelési adatok összesítése a cégvezetés részére
  • A műhely dolgozóinak szakmai támogatása, munkájuk szervezése
  • A műhelyben folyó biztonságos munkavégzésének biztosítása és felügyelete
  • Általános rend fenntartása a gyártási, szerelési területeken
  • Eszköz és szerszámnyilvántartás felügyelete
Elvárások:
  • Szakirányú gépipari végzettség / műszaki végzettség
  • Fémipari, vasipari idevágó minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Forgácsolás, esztergálás, hegesztés, finommechanikai szerelésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasása
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság, nyitottság, határozottság, kreativitás, csapatszellem, lojalitás
Előny:
  • Rajzprogramok ismerete, alkalmazása (AutoCAD, Inventor)
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Iskolakezdési támogatás, év végi jutalom, utazási támogatás
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Diósd (Pest megye)
  • Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.