Bér- és TB ügyintéző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyar tulajdonban lévő építőipari cégcsoport Személyzeti Osztálya főállású munkatársat keres az alábbi pozícióba
1 éves határozott időtartamra:

BÉR- ÉS TB ÜGYINTÉZŐ
Főbb feladatok:
  • Havi bérszámfejtési feladatok ellátása NexonBér programmal
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása (táppénz, CSED, GYED elszámolás, statisztika, adatszolgáltatás a hatóság felé, határozathozatal)
  • Havi adó és járulékbevallás elkészítése
  • A személyügyi nyilvántartásban lévő adatok naprakészen tartása, adategyeztetések
  • Részvétel a cafetéria rendszer működtetésében
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adminisztráció, nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
  • Munkáltatói és jövedelemigazolások kiállítása
  • Adatszolgáltatás a vezetőség és a társosztályok részére
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú számviteli végzettség, valamint bér- és társadalombiztosítási ügyintézői/szakelőadói szakképesítés
  • Legalább 2 év TB ügyintézőként, bérszámfejtőként, társadalombiztosítási kifizetőhelyen töltött munkatapasztalat
  • NexonBér program magas szintű ismerete
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet, stb.)
  • Precizitás, megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség
  • Komplex gondolkodásra való képesség
Előnyként értékeljük:   Munkaidő keretben történő foglalkoztatás számfejtésében szerzett gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Nagyvállalati háttér
  • Szabadon összeállítható kafetéria csomag (SZÉP kártya, Erzsébet utalvány, önkéntes pénztárak, stb.)
  • Ingyenes vállalati angolnyelv tanulási lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2016. december 10-ig küldje el számunkra!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.