Mérnök értékesítő / épületgépészeti területre

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Ügyfelünk az ipari és a szolgáltató ágazat részére gyártja, és forgalmazza a fűtő-, ill. a hűtőkészülékek széles választékát: INFRAVÖRÖS SUGÁRZÓKAT, HŐLÉGFÚVÓKAT, LÉGRÉTEGZŐDÉST GÁTLÓ VENTILÁTOROKAT, FŰTŐ-HŰTŐ BERENDEZÉSEKET. Teljes körű energetikai megoldásokat kínál az épületek fűtésére és hűtésére. Családias hangulatú, lendületes csapatukba keresünk angolul felsőfokon beszélő, legalább 4-5 éves épületgépész területen szerzett értékesítési gyakorlattal rendelkező, önálló munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ / Épületgépészeti területre

Feladatok:

  • Új üzletág beindítása, új termékek bevezetésében való aktív részvétel
  • A cég által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Új partnerek felkutatása, meglévő kapcsolatok ápolása
  • Árajánlatok készítése
  • Projektekben való aktív részvétel, azok nyomon követése

Elvárások:

  • Épület/gépészmérnök végzettség
  • Épületgépészet - KLÍMATECHNIKA VAGY FŰTÉSTECHNIKA- területén szerzett több éves PROJEKT tapasztalat
  • Tervezői ÉS kivitelezői kapcsolatrendszer vagy projektes üzletágban szerzett értékesítői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • "B" jogosítvány
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Kommunikációképes francia nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, teljesítmény alapú bónusz és egy jó munkahelyi légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Energetikus mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Send CV to the company
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.