Vállalati hitelelemző (leasing)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Francia anyavállalati háttérrel rendelkező budapesti székhelyű, a hazai pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő
álláspályázatot hirdet gépjármű-leasing területén az alábbi feladatkörben:

VÁLLALATI HITELELEMZŐ (LEASING)
FELADATOK:
  • Vállalati gépjármű finanszírozási kérelmek kockázati szempontból történő véleményezése, javaslattétel kockázatvállalásra
  • Önálló döntéshozatal mikro és kis vállalkozások számára történő gépjármű hitel és leasing kérelmek elbírálásában
  • Ágazati információk gyűjtése, ágazati tendenciák követése
  • Portfolió monitoringra szolgáló korai figyelmeztető jelek fejlesztése, riportolása
  • Részvétel követeléskezelési szabályok kidolgozásában és betartatásában
  • Részvétel a cég kockázatkezelési rendszerének fejlesztésében
ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, elsősorban Excel)
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat kis és középvállalkozások pénzügyi elemzésében vagy gépjármű finanszírozásban
  • KKV finanszírozási tapasztalat
  • Banki kockázatelemzési tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • Magas szintű elemzői képesség
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Döntésképesség
  • Lényeglátó gondolkodásmód
  • Terhelhetőség
  • Teljesítmény- és feladatorientáltság
ELŐNY:
  • Gépkocsi finanszírozási tapasztalat (leasing vagy hitel)
  • Készletfinanszírozási tapasztalat
  • Számviteli ismeretek
  • Francia nyelvtudás
  • Vezetői ambíció
  • Kis csoportok koordinálásában való tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Felelősségteljes, önálló munka, komplex feladatok
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Színvonalas munkakörülmények
A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:
  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el részünkre!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.