Senior PHP fejlesztő (Budapest)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy 20 éves múltú, nemzetközi piacokon is sikeres, budapesti és dubai irodával rendelkező, innovatív rendezvényinformatikai szoftverekkel foglalkozó vállalkozás.

A cég különleges informatikai megoldásai nagyon népszerűek és az ebből fakadó folyamatos növekedés miatt keresünk most számukra tapasztalt PHP fejlesztőt.

Feladatok:

  • Web alapú szoftverfejlesztés,
  • Applikáció fejlesztés frontend preferenciával.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség,
  • Legalább 2 - 4 éves webes fejlesztési tapasztalat PHP, HTLM5, CSS, MySQL vagy MSSQL technológiákkal,
  • Készségszintű jQuery ismeret,
  • Programozási gyakorlat, jogsértés és érdeksértés nélkül bemutatható referencia munkákkal igazolva.

Előnyök:

  • Mobil alkalmazás fejlesztői gyakorlat iOS vagy Android operációs rendszeren,
  • Valamely webes keretrendszer ismerete (pld. CodeIgniter),
  • Windows mobil alkalmazás fejlesztési ismeret,
  • WEB GL ismeret / 3D ismeret,
  • CMS rendszerek ismerete,
  • Alapszintű angol nyelvismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Nagyon változatos, érdekes fejlesztési feladatok,
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi projektekben történő részvétel,
  • Versenyképes jövedelem várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Grafika / Webdesign
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.