Hr fejlesztési koordinátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális élelmiszer-kereskedelmi cégcsoport magyarországi leányvállalata.
Személyzetfejlesztési csapatukba keresünk toborzás-kiválasztásban és személyzeti képzésekben, fejlesztésekben jártas, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

HR FEJLESZTÉSI KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • A csoportban dolgozó munkatársak szakmai felügyelete
  • A cégen belüli toborzás-kiválasztási folyamatok teljes körű lebonyolítása
  • Szakmai vezetőkkel való folyamatos egyeztetés
  • Képzések, tréningek megszervezése
  • Karrier menedzsment, gyakornoki és külföldi lehetőségek koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Néhány éves toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Képzések, tréningek szervezésében és karrier programok fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Proaktív, megbízható személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előnyök:

  • Vezetői tapasztalat
  • Folyékony német nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, változatos feladatok és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati személyzetfejlesztés
  • HR / MUNKAÜGY: Tréning/Coaching
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Pest megye nyugati oldala
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.