Kereskedelmi üzletkötő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szlovák Köztársaság
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata
KERESKEDELMI ÜZLETKÖTŐT

keres szlovákiai területre.
Feladatok:
  • Értékesítés nagykereskedelmi vevők részére
  • Új viszonteladók felkutatása, üzleti kapcsolat kialakítása
  • Új értékesítési csatornák felkutatása és elindítása
  • Kapcsolattartás meglévő viszonteladókkal és a saját üzletekkel
  • Viszonteladók kondícióinak kezelése
  • Viszonteladóktól érkező reklamációk kezelése
  • Partner- és üzleti információk pontos és rendszeres átadása
  • Statisztikai kimutatások készítése
Elvárások:
  • Gumiabroncs kereskedelmi tapasztalat, profi termék és piac ismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • Határozott, kommunikatív és precíz személyiség
  • Önálló munkaszervezési készség
  • Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeret
  • Szlovák nyelvtudás tárgyalóképes szinten és magyar vagy angol nyelvtudás
  • Érvényes gépkocsivezető jogosítvány
Előny:
  • Saját gépjármű
  • Fejlett kapcsolati háló
Amit kínálunk:
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Több mint negyedszázados magyarországi és nemzetközi kereskedelmi hírnév
  • Érdekes, folyamatosan kihívást jelentő munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés:
  • Szlovákia
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy fényképes önéletrajzát és a végzettségét igazoló bizonyítvány(ok) másolatát csatolja jelentkezéséhez!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.