Munkahelyi mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

MUNKAHELYI MÉRNÖKÖK FIGYELEM!

Szeretne már ÉPÍTÉSVEZETŐ lenni?
Szívesen irányítaná olyan speciális technológiák felépítését, amelyben a teljes fővállalkozáson belül földmű munkákon, vasbeton műtárgy, könnyű szerkezetes épület, tégla épületépítésén dolgozhat? Valamint csatornázási céggel, villamos kivitelező céggel működik együtt?
Amennyiben ezt keresi, pályázza meg a pozíciót!

Ügyfelünk részvénytársaságként működő környezetvédelmi mérnökiroda, 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása.

Dinamikusan bővülő csapatukba munkatársat keresünk ÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe.

A projektek többnyire Budapest környékén és Budapesttől bejárható távolságra vannak.

Feladatok:

  • Kivitelezés helyszíni irányítása;
  • Kivitelező vállalkozók munkájának napi szintű koordinálása az építési helyszínen;
  • Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködés;
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, a határidőre, a minőségre valamint a beszállítók és alvállalkozók felé támasztott követelményekre;
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása;
  • Helyszíni kooperációkon, megbeszéléseken való részvétel;
  • Heti, havi jelentési kötelezettség;
  • Projekt költségvetés nyomon követése, és beavatkozás a kritikus pontokon.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnöki végzettség;
  • Legalább 2 - 3 év szakmai tapasztalat MUNKAHELYI MÉRNÖKKÉNT vagy ÉPÍTÉSVEZETŐKÉNT vasbeton és acélszerkezetek építésében;
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszú távú, felelősségteljes munkavégzés;
  • Színvonalas, modern környezet;
  • Szakmai fejlődés, új kihívások;
  • Versenyképes jövedelem várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.