Projektcsapat vezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk ingatlanüzemeltetési és kivitelezési piac meghatározó szereplője.
Csapatukba keresünk új kollégát

PROJEKTCSAPAT VEZETŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • Kivitelezési projektek összefogása, felügyelete
  • Projektcsapat hatékony működésének biztosítása, folyamatok fejlesztése
  • Új megbízások felkutatása, tárgyalás a partnerekkel
  • Árajánlatadások összefogása
  • Alvállalkozói kör bővítése, hatékony együttműködés kiépítése, szerződési feltételek kidolgozása
  • Üzleti stratégia kidolgozás a kivitelezésekre vonatkozóan
  • Árbevétel és profit tervezése, tervek  megvalósítása, pénzügyi elemzése
  • A projektvezetők munkájának megszervezése, ellenőrzése, motiválása, értékelése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves projektvezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • CAD szoftverek használatában szerzett tapasztalat
  • Hatékony kommunikációs és tárgyalási készség (szóban és írásban)
  • Eredmény- és vevőorientáltság
  • Felelősség vállalás, hitelesség és megbízhatóság
Előnyt jelent:
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű vállalatnál
Munkavégzés helye:  Budapest
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.