Területi képviselő (Csongrád megye - járműipar)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk - több, mint 8.000 munkatárssal és 1 milliárd Euró forgalommal - az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén.

Járműiparos ágazatukba
keresünk új kollégát
Csongrád megye területére

TERÜLETI KÉPVISELŐ
pozícióba.
A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Szerszámok, rezsianyagok direktértékesítése meghatározott túraterv alapján
  • Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Heti, havi elszámolások, tervek készítése
A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Járműipar területén szerzett gyakorlat, szakmai- és áruismeret
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Csongrád megye területén található lakhely a pozíció betöltésének alapfeltétele!
Előny:
  • Járműiparos kapcsolatrendszer
  • Értékesítési képviselői gyakorlat
Járműiparos ügyfelek elsősorban személygépjárműves szakszervizek, fényezőműhelyek, gumisok, karosszériások.
Amit a cég nyújt:
  • Intenzív betanulás
  • Főállású munkaviszony
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem
  • Értékesítési tréning, szakmai fejlődési lehetőség
  • Szolgálati személygépkocsi privát használatra is, valamint mobiltelefon
Munkavégzés helye: Csongrád megye területe
Fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát küldje el nekünk!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.