Sales support asszisztens / trade marketing asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális vállalat magyarországi képviselője, az FMCG kereskedelem meghatározó szereplője.
Értékesítési csapatuk további erősítéséhez keresünk most számukra folyékony német nyelvtudással és "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

SALES SUPPORT ASSZISZTENS / TRADE MARKETING ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Piaci adatok feldolgozása és elemzése
  • Statisztikák készítése és kiértékelése
  • Dokumentumok előkészítése a vállalat vezetősége és az anyavállalat számára
  • Javaslatok készítése a vállalat piacon lévő pozíciójának javítására
  • Adathalmozás, adatbázisok kezelése, prezentációk készítése
  • Trade Marketing feladatok
  • Együttműködés a marketing részleggel
  • Együttműködés az értékesítési részleggel

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • FMCG tapasztalat
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, 13. havi bér és egy fiatalos, barátságos munkahelyi légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Piacelemzés/Üzletfejlesztés
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Piackutatás/Elemzés
  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Elemző/Statisztikus/Adatbányász
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Német Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.