Termelési csoportvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Német vállalkozás, Magyarországon dinamikusan fejlődő műanyagipari termelő üzeme, gyáli munkavégzéssel keres fröccsüzemébe
TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐT három műszakos munkarendbe.
Feladatok:
  • A fröccsüzemi termelés folyamatának és a termék minőségének biztosítása
  • Munkavállalók napi feladatainak koordinálása, ellenőrzése, beosztás készítése
  • Szükséges karbantartási feladatok egyeztetése a társosztályokkal
  • Anyag és göngyöleg szükségletek egyeztetése
  • A meghatározott, ill. egyeztetett feladatok ellenőrzése, igazolása
  • Gépek működőképességének fenntartása,
  • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések karbantartási, kezelés utasításainak betartása
Elvárások:
  • Műszakvezetőként vagy csoportvezetőként szerzett több éves tapasztalat gyártócégnél
  • Vezetői készségek, tulajdonosi szemlélet
  • Kooperatív személyiség
  • Megbízhatóság
  • Nyitottság a szakmai ismeretek fejlesztése iránt
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása
Előnyök:
  • Műanyagiparban szerzett tapasztalat
  • Fröccsöntő gépek ismerete
  • Többéves gépbeállítói tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Stabil, nemzetközi környezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Gyál
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.