Termelési csoportvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Német vállalkozás, Magyarországon dinamikusan fejlődő műanyagipari termelő üzeme, gyáli munkavégzéssel keres fröccsüzemébe
TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐT három műszakos munkarendbe.
Feladatok:
  • A fröccsüzemi termelés folyamatának és a termék minőségének biztosítása
  • Munkavállalók napi feladatainak koordinálása, ellenőrzése, beosztás készítése
  • Szükséges karbantartási feladatok egyeztetése a társosztályokkal
  • Anyag és göngyöleg szükségletek egyeztetése
  • A meghatározott, ill. egyeztetett feladatok ellenőrzése, igazolása
  • Gépek működőképességének fenntartása,
  • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések karbantartási, kezelés utasításainak betartása
Elvárások:
  • Műszakvezetőként vagy csoportvezetőként szerzett több éves tapasztalat gyártócégnél
  • Vezetői készségek, tulajdonosi szemlélet
  • Kooperatív személyiség
  • Megbízhatóság
  • Nyitottság a szakmai ismeretek fejlesztése iránt
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása
Előnyök:
  • Műanyagiparban szerzett tapasztalat
  • Fröccsöntő gépek ismerete
  • Többéves gépbeállítói tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Stabil, nemzetközi környezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Gyál

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.