Alkalmazás rendszergazda (clavis rendszerek)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk elsősorban alkalmazás-üzemeltetési és rendszerintegrációs feladatokat lát el, bankinformatikai területen, közel 20 éve. Ügyfelei számára korszerű és egységes informatikai hátteret biztosít és kezdeményező szerepet tölt be a mindenkori banki, üzleti igényeknek leginkább megfelelő informatikai fejlesztések bevezetésében.

Csapatuk

ALKALMAZÁS RENDSZERGAZDA (CLAVIS rendszerek)

munkatársat keres azonnali kezdéssel.
Feladatok:
  • Szakterület folyamatos támogatása
  • Ad-hoc hibakezelés, riportok lekérdezések, készítése (SQL scriptek írása)
  • Rendszerparaméterezési feladatok ellátása
  • Fejlesztési támogatás
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal a szakterületi igényekkel összhangban
  • Változáskövetési adminisztráció
  • Indexkezelés, jogosultságkezelés
  • Esetleg szerverkonfigurálás
Elvárásaink a leendő alkalmazás rendszergazda kollégánkkal szemben:
  • Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség, vagy több éves releváns (felhasználói támogatásban szerzett) szakmai tapasztalat
  • MS SQL, PL SQL ismeretek + Oracle adatbázis management
  • SQL üzemeltetési gyakorlat
  • Windows és Linux felhasználói ismeret
  • Programozási ismeret
  • Többrétegű, összetett rendszerrel való munkatapasztalat (összefüggések ismerete az IT infrastruktúra különböző rétegei között)
  • Szabályozott környezetben való fegyelmezett, felelősségteljes, adminisztrált munkavégzés
  • Segítségnyújtási hajlandóság (support az alkalmazás központi felhasználóinak)
  • Proaktivitás
Előny:
  • Clavis rendszer átfogó ismerete
  • Banki ismeretek
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület
Ha felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el fizetési igényét is tartalmazó önéletrajzát!
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.