Személygépjármű értékesítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk prémium kategóriás gépjárművek értékesítését és szervizelését végzi három budapesti helyszínen.
Bővülő csapatukba új kollégát keresünk

SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • A szalonba betérők tájékoztatása, információnyújtás a forgalmazott márkákról
  • Új személygépjárművek értékesítése
  • Gépjármű finanszírozási és biztosítási ügyintézés
  • Szerződéskötés és a kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása
Elvárás:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év autóértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Biztosítás és hitelközvetítői hatósági vizsga
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés (alap + jutalék)
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye: Budapest (XIX. kerület, M5 bevezető)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.