HR és adminisztrációs munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Vas megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy európai tulajdonú, multinacionális vállalat Vas-megyei telephelye,70 fővel.
Sikereik titka a minőség, az odafigyelés, a vevői igények maximális figyelembevétele és dolgozóik elkötelezettsége.
Csapatukba keresünk olyan munkatársat, aki jártas személyzeti, HR területekben és kérdésekben az alábbi pozícióba:

HR ÉS ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Személyügyi feladatok ellátása (toborzás, kiválasztás, be- és kiléptetések dokumentációja, személyi akták összeállítása)
  • Képzések, tanfolyamok előkészítése
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezése, teljes körű adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel illetve a munkavédelmi és tűzvédelmi megbízottal
  • Kimenő illetve bejövő szállítmányokkal kapcsolatos ügyintézés (mérés, mérlegjegy kiállítás)
  • Bel- és külföldi fuvarok megszervezése, CRM/szállítólevelek kitöltése
  • Szállítmányok regisztrálása az EKAER rendszerben
  • Termelési adatok rögzítése, készletnyilvántartás, leltározás, riportok készítése
  • Egyéb adminisztrációs és archiválási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi megléte
  • Munkaügyi területen szerzett képesítés (TB- vagy bérügyintéző, stb.)
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Alapvető munkajogi ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Ms Office kiváló ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • Precíz, gyors, megbízható és önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy olasz nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, azonnali munkakezdés és hosszú távú, stabil munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Irodavezető/Adminisztrációs vezető
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem jelentkezzen rá fényképes szakmai önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.