Logisztikai asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Prémium minőségű csokoládékat és gasztronómiai termékeket forgalmazó cég

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

kollégát keres.

Feladatok:
  • Fuvarszervezés; a szállítás során felmerülő problémák kezelése
  • Beszerzési, logisztikai és értékesítési csapat munkájának támogatása
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése, a vállalati rendszerben történő adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi beszállítókkal, reklamációk kezelése
  • Beérkező számlák ellenőrzése, rögzítése
  • Havi és negyedéves bevallások, statisztikák elkészítése
  • Készlet nyomon követése; részvétel a leltárfolyamatokban, adatok rögzítésében
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, külkereskedelmi) vagy 1-3 év kereskedelmi cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Proaktív szemlélet, komplex gondolkodásmód
  • EKÁER rendszer használatának ismerete nagy előny
  • Élelmiszeripari és nagykereskedelmi cégnél szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Jogosítvány, saját gépjármű
Amit kínálunk:
  • Stabil cég, családias légkör
  • Lendületes, támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Nagytarcsa (saját gépjármű szükséges a bejáráshoz)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.