Minőségbiztosítási mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Székesfehérvár
Contract type
full-time

Autóipari termékeket gyártó multinacionális vállalat székesfehérvári üzeme számára keresünk új kollégát

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
pozícióba.
Feladatok:
  • Új termékek bevezetése során minőségügyi dokumentumok készítése
  • Minőségirányítási dokumentációs rendszer fejlesztése, karbantartása
  • A beszállított termékek minőségét érintően kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítói reklamációk kezelése, elemzések készítése
  • Belső és beszállítói auditok szervezése, javító intézkedések bevezetése, azok folyamatos visszaellenőrzése
  • Helyesbítő- és megelőző intézkedések meghatározása, teljesülésük nyomon követése
  • Új termékek bemintázása a vevői igények figyelembevételével
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök, műszaki menedzser) vagy szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen (autóipari és beszállítói minőségügyben) szerzett tapasztalat
  • Erős középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • PPAP, APQP, PDCA, FMEA, ismeret
  • Számítógép alkalmazói szintű használata
  • Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
  • Önállóság, problémamegoldó készség
  • Vevőközpontúság, precíz munkavégzés
  • Határozott és magabiztos fellépés
Előnyt jelent:
  • Mindkét nyelv ismerete
  • ISO/TS 16949, VDA 6.3 belső auditori végzettség és tapasztalat
  • Problémamegoldó technikák ismerete (8D, 5 Why, Ishikawa, Pareto)
  • SQA tapasztalat
  • Műszaki statisztika ismerete: SPC, gépképesség, folyamatképesség, mérőeszköz-képesség
  • Anyagvizsgálói és méréstechnológiai ismeretek
  • Vevői internetes portálok (B2B) ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalat
  • Felelősségteljes munkakör
Munkavégzés helye:   Székesfehérvár

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.