Biztosítási referens - állománykezelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 41 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat.

Nemzetközi és helyi csapataik szüntelenül azon dolgoznak, hogy az ügyfél igényeinek legmegfelelőbb, személyre szabott partneri kapcsolatokat alakítsanak ki.

Stratégiájuk középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek elérésére a vállalat innovatív eszközöket és szolgáltatásokat biztosít a flottamenedzserek, illetve járművezetők számára, megkönnyítve ezzel mindennapi üzletvitelüket, és felvértezve őket az előttük álló új kihívásokkal szemben.

Bővülő csapatukba, budapesti irodájukba keresünk új munkatársat számukra az alábbi pozícióba:

BIZTOSÍTÁSI REFERENS - ÁLLOMÁNYKEZELŐ

Feladatok:

  • Munkakör célja: a gépjárműpark gépjárműveinek biztosítási fedezetbe vonása, adatrögzítés és állományegyeztetés.
  • Gépjárművek biztosítási fedezetbe helyezése
  • Fedezetigazolások kiállítása, nemzetközi zöldkártyák kiállítása, pótlása
  • GFB szerződés lejelentésekhez a forgalmi engedély sürgetése, nyilvántartás vezetése
  • Casco fedezetbe kerüléshez az átadás-átvételi lapok megszerzése
  • Casco fedezet hiányának nyilvántartása
  • Igazolások kiállítása (belföldi, nemzetközi ZK), kiszámlázandó költségről tájékoztatás, zöldkártyák postázása
  • Kalkuláció, forgalmi engedély és a vállalatirányítási rendszer adattartalmának ellenőrzése, hibák dokumentálása
  • A biztosító által utalt összegek beazonosítása, táblázatban rögzítése,kifizetett szállítói számlákhoz kapcsolás, riportálása
  • Casco biztosítások törléséhez átadás-átvételi dokumentumok elővétele és a biztosító részére átküldése
  • GFB biztosítások szüneteltetéséhez forgalomból kivonás dokumentumainak előkeresése, a biztosító portáljára feltöltése
  • Gépjárművek biztosításból törlése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi megléte
  • Pontos adminisztráció
  • Monotonitás tűrés, terhelhetőség, csapatjátékos magatartás, önálló munkavégzésre való képesség
  • MS Office alkalmazás ismerete, felhasználói szintű Excel ismeret

Előnyök:

  • Biztosítónál szerzett állománykezelő/adatrögzítői munkatapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE: Ügyintéző/Tanácsadó
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai fényképes önéletrajzával és bérigényének megjelölésével pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.