Hitelkockázati modellfejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen csatlakozna egy dinamikus, fiatalos csapathoz, ahol szakmai fejlődési lehetőség várja Önt? Banki tapasztalattal rendelkezik modellezés területén? Vagy akár lelkes, motivált PÁLYAKEZDŐ matematikai végzettséggel?
Amennyiben igen, ezt a lehetőséget Önnek ajánljuk!

Ügyfelünk a pénzintézeti szektor egyik kiemelkedő szereplője. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat HITELKOCKÁZATI MODELLFEJLESZTŐ pozícióba.

Feladatok:

  • A lakossági és vállalkozói minősítési modellezés folyamatának kialakítása, fejlesztése
  • Adatbázisok specifikációja
  • Adatok feldolgozása, előkészítése, futtatások programozása
  • A csődeseményt előrejelző változók azonosítása
  • A modell-validáció rendszerének kidolgozása
  • Dokumentáció elkészítése
  • Modellek implementálása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy matematikai végzettség, diploma megléte
  • Néhány éves pénzintézeti tapasztalat elsősorban KKV és lakossági Credit Scoring területen - de PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN VÁRJUK!
  • Statisztikai programcsaládok gyakorlati ismerete
  • Angol nyelvtudás, elsősorban írásban

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, változatos feladatok és hosszú távú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Elemző
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Termékfejlesztés/Tervezés
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.